STYLIZACJA BRWI

Brwi mają ogromny wpływ na nasz wygląd. Zadbane będą Twoją ozdobą, ale z drugiej strony nieumiejętnie wyregulowane, o źle dobranym kolorze potrafią zmienić rysy twarzy i odebrać Ci cały urok. Dlatego warto oddać je w ręce profesjonalisty i dbać o nie ze szczególną starannością. Bardzo ważny jest ich kształt, kolor oraz odpowiednia grubość. Ważne jest miejsce, w którym się zaczynają i kończą. Muszą być „Twoje”.

Zabieg PIĘKNE BRWI obejmuje regulację i koloryzację. Nie musisz się obawiać henny. Mam aż 12 różnych barw, które można łączyć, uzyskując nieograniczone możliwości kolorystyczne.

Możemy również trwale pomalować Twoje rzęsy. Obiecuję, że będzie pięknie.

ARCHITEKTURA BRWI

geometria, regulacja, koloryzacja henną pudrową/farbą  – 60 minut – 120 zł

LAMINACJA BRWI

geometria, regulacja, laminacja brwi – 60 minut – 180 zł

LAMINACJA BRWI KOLORYZACJĄ

geometria, regulacja, laminacja, koloryzacja farbą  – 120 minut – 200 zł

REGULACJA BRWI / FARBOWANIE RZĘS

30 / 20 minut – 80 zł

HAIR COACHING

60 minut – 200 zł

Twoje włosy… Jeśli chciałabyś COŚ zmienić, jednak nie ufasz NIKOMU albo wręcz przeciwnie – ufałaś już WSZYSTKIM i zmieniałaś fryzury WIELE RAZY, ale wciąż nie jesteś zadowolona z efektu, to znaczy, że powinnyśmy się poznać!

Usiądziemy przy aromatycznej kawie i opowiesz mi o swoich doświadczeniach. Chcę wiedzieć WSZYSTKO o Twoich włosach! Najlepiej gdybyś na spotkanie przygotowała zdjęcia z przeszłości. Przeanalizujemy je, porozmawiamy o Twoim stylu, potrzebach i marzeniach. Wspólnie zaprojektujemy Twoją fryzurę na nowo. Znajdziemy najlepszy kształt i kolor dla Twoich włosów, tak abyś czuła się piękna, pozostając w zgodzie ze sobą.

Jeśli godzina, to dla Ciebie za krótko, jeśli chcesz abym znalazła Ci odpowiedniego stylistę i towarzyszyła Ci podczas wizyty – powiedz. Zrobię to z przyjemnością.  JESTEM dla Ciebie. Wszystko jest możliwe.

SKIN COACHING

60 minut – 200 zł

Każda z nas chciałaby wyglądać pięknie, ale czasem mamy wrażenie, że to niemożliwe. Wszystkie borykamy się bowiem z problemami, wynikającymi z rodzaju skóry, jakim obdarzyła nas Matka Natura. 

Z przyjemnością podpowiem Ci w jaki sposób zadbać o skórę. Wskażę które zabiegi będą dla Ciebie najlepsze, a których powinnaś unikać. Porozmawiamy również o Twojej codziennej pielęgnacji i o tym, jakie produkty i z których serii najlepiej sprawdzą się w Twojej kosmetyczce.

Co zyskasz po lekcji SKIN COACHINGU

  • diagnozę typu skóry; 
  • przekazaną w przystępnej formie wiedzę na temat fizjologii skóry;
  • poczucie zrozumienia potrzeb swojej skóry;
  • umiejętność obserwacji i planowania pielęgnacji skóry; 
  • listę kosmetyków, składników aktywnych oraz wykaz formuł (mleczko / żel i inne), które najlepiej sprawdzą się w Twojej domowej pielęgnacji; 
  • przekonanie, że dbanie o skórę jest przyjemne, relaksujące, i ważne.
WIECZÓR PANIEŃSKI / URODZINY

czas i wycena ustalane indywidualnie

Jeśli chciałabyś zarazić innych pasją do wizażu, zorganizować warsztaty makijażu podczas wieczoru panieńskiego, urodzin lub formalnego eventu – zapraszam do współpracy. Z przyjemnością spakuję swoje kolorowe biuro i zaaranżuję MINISTUDIO w wybranym przez Ciebie miejscu.