STYLIZACJA BRWI

Brwi mają ogromny wpływ na nasz wygląd. Zadbane będą Twoją ozdobą, ale z drugiej strony nieumiejętnie wyregulowane, o źle dobranym kolorze potrafią zmienić rysy twarzy i odebrać Ci cały urok. Dlatego warto oddać je w ręce profesjonalisty i dbać o nie ze szczególną starannością. Bardzo ważny jest ich kształt, kolor oraz odpowiednia grubość. Ważne jest miejsce, w którym się zaczynają i kończą. Muszą być „Twoje”.

Zabieg PIĘKNE BRWI obejmuje regulację i koloryzację. Nie musisz się obawiać henny. Mam aż 12 różnych barw, które można łączyć, uzyskując nieograniczone możliwości kolorystyczne.

Możemy również trwale pomalować Twoje rzęsy. Obiecuję, że będzie pięknie.

REGULACJA I HENNA

stylizacja brwi  – 45 minut – 50 zł

GEOMETRIA, REGULACJA, FARBKA

stylizacja brwi  – 60 minut – 80 zł

GEOMETRIA, LAMINOWANIE, REGULACJA, FARBOWANIE

stylizacja brwi  – 60 minut – 150 zł

REGULACJA BRWI / FARBOWANIE RZĘS

30 / 20 minut – 30 zł

HAIR COACHING

60 minut – 150 zł

Twoje włosy… Jeśli chciałabyś COŚ zmienić, jednak nie ufasz NIKOMU albo wręcz przeciwnie – ufałaś już WSZYSTKIM i zmieniałaś fryzury WIELE RAZY, ale wciąż nie jesteś zadowolona z efektu, to znaczy, że powinnyśmy się poznać!

Usiądziemy przy aromatycznej kawie i opowiesz mi o swoich doświadczeniach. Chcę wiedzieć WSZYSTKO o Twoich włosach! Najlepiej gdybyś na spotkanie przygotowała zdjęcia z przeszłości. Przeanalizujemy je, porozmawiamy o Twoim stylu, potrzebach i marzeniach. Wspólnie zaprojektujemy Twoją fryzurę na nowo. Znajdziemy najlepszy kształt i kolor dla Twoich włosów, tak abyś czuła się piękna, pozostając w zgodzie ze sobą.

Jeśli godzina, to dla Ciebie za krótko, jeśli chcesz abym znalazła Ci odpowiedniego stylistę i towarzyszyła Ci podczas wizyty – powiedz. Zrobię to z przyjemnością.  JESTEM dla Ciebie. Wszystko jest możliwe.

SKIN COACHING

60 minut – 150 zł

Każda z nas chciałaby wyglądać pięknie, ale czasem mamy wrażenie, że to niemożliwe. Wszystkie borykamy się bowiem z problemami, wynikającymi z rodzaju skóry, jakim obdarzyła nas Matka Natura. 

Z przyjemnością podpowiem Ci w jaki sposób zadbać o skórę. Wskażę które zabiegi będą dla Ciebie najlepsze, a których powinnaś unikać. Porozmawiamy również o Twojej codziennej pielęgnacji i o tym, jakie produkty i z których serii najlepiej sprawdzą się w Twojej kosmetyczce.

Co zyskasz po lekcji SKIN COACHINGU

  • diagnozę typu skóry; 
  • przekazaną w przystępnej formie wiedzę na temat fizjologii skóry;
  • poczucie zrozumienia potrzeb swojej skóry;
  • umiejętność obserwacji i planowania pielęgnacji skóry; 
  • listę kosmetyków, składników aktywnych oraz wykaz formuł (mleczko / żel i inne), które najlepiej sprawdzą się w Twojej domowej pielęgnacji; 
  • przekonanie, że dbanie o skórę jest przyjemne, relaksujące, i ważne.
WIECZÓR PANIEŃSKI / URODZINY

czas i wycena ustalane indywidualnie

Jeśli chciałabyś zarazić innych pasją do wizażu, zorganizować warsztaty makijażu podczas wieczoru panieńskiego, urodzin lub formalnego eventu – zapraszam do współpracy. Z przyjemnością spakuję swoje kolorowe biuro i zaaranżuję MINISTUDIO w wybranym przez Ciebie miejscu.