MAKIJAŻ ŚLUBNY

O tym, jak ważny jest makijaż w dniu ślubu, przekonałam się, gdy sama wychodziłam za mąż. Ze względu na zawrotne tempo przygotowań zdecydowałam, że pomaluję się sama. Nie nazwałabym tego błędem, ale dłonie drżały mi tak bardzo, że miałam problem z utrzymaniem szminki! Zatrudnienie wizażystki daje to, o co w tym szalonym dniu najtrudniej – chwilę tylko dla siebie, poczucie komfortu, relaks i spokój.

Dlatego, jeśli zdecydujesz się zaprosić mnie na swój ślub, postaram się oprócz pięknego makijażu podarować Ci odrobinę wytchnienia. 

Makijaż ślubny powinien przede wszystkim podkreślać Twoją unikalną urodę, być ponadczasowy, świeży, kobiecy i trwały tak, abyś czuła się pięknie do „białego rana”. Jednocześnie musi uzupełniać całość ślubnej kreacji. To niesamowicie ważne, aby prezentował się dobrze w każdym świetle i doskonale wyglądał na zdjęciach.

PAKIET SREBRNY

Makijaż ślubny – 75 minut

Makijaż próbny  – 120 minut

Stylizacja brwi – 60 minut

CENA PAKIETU – 660 zł

zadatek – 200 zł

PAKIET ZŁOTY

Makijaż ślubny – 75 minut

Makijaż próbny – 120 minut

Stylizacja brwi – 60 minut

3 makijaże okazjonalne
dla wybranych gości – 180 minut

CENA PAKIETU – 1320 zł

zadatek – 500 zł

PAKIET DIAMENTOWY

Makijaż ślubny – 75 minut

Makijaż próbny  –  120 minut

Stylizacja brwi – 60 minut

5 makijaży okazjonalnych
dla wybranych gości – 300 minut

Makijaż Pana Młodego – 25 minut

CENA PAKIETU – 1760 zł

zadatek – 700 zł

PAKIET SPECIAL (stworzony we współpracy z Olą)

Makijaż ślubny – 75 minut

Makijaż próbny  –  120 minut

Stylizacja brwi – 60 minut

5 makijaży okazjonalnych
dla wybranych gości – 300 minut

Makijaż Pana Młodego – 25 minut

5 fryzur ślubnych/okolicznościowych – 450 minut

Stylizacja włosów Pana Młodego – 25 minut

CENA PAKIETU – 3120 zł

zadatek – 1200 zł

Dojazd

Koszt dojazdu do 100 km od studia MAKE UP no MAKE UP – 300 zł. Każdy kolejny km płatny 2,5  zł + ewentualne opłaty za przejazd autostradą. W przypadku dojazdów powyżej 200 km klient pokrywa koszt 1 noclegu w miejscowości, w której odbywa się ceremonia.

MAKIJAŻ OKAZJONALNY

75 minut – 220 zł

To DZIŚ – dzień, w którym pragniesz wyglądać jeszcze piękniej. Dopełnieniem Twojej idealnej stylizacji będzie perfekcyjny makijaż. Nieskazitelna skóra, rozświetlone kości policzkowe, zaakcentowane pełne usta i zjawiskowo długie rzęsy sprawią, że będziesz prezentować się olśniewająco przez całą noc.

MAKIJAŻ FOTOGRAFICZNY

75 minut – 220 zł

Światło potrafi zdziałać cuda, jednak oświetlenie studyjne sprawia, że nasza skóra zaczyna przypominać cienki, delikatny pergamin przez, który prześwitują wszystkie niedoskonałości. Nieodłącznym elementem dobrego zdjęcia jest zatem profesjonalny makijaż. Jeśli musisz wyglądać nadzwyczaj pięknie, zgłoś się do mnie – z przyjemnością Ci pomogę. Wydobędę Twoje naturalne piękno, albo zaszalejmy, tworząc niecodzienny wizerunek.

MAKIJAŻ DZIENNY

60 minut – 180 zł

Jesteś piękna, a dzięki technice „make-up no make-up” możesz wyglądać jeszcze lepiej. Delikatne wyrównanie kolorytu skóry, podkreślenie linii brwi i rzęs, uwypuklenie kości policzkowych i zaznaczenie naturalnej czerwieni wargowej  sprawi, że będziesz wyglądać świeżo i naturalnie każdego dnia.

MAKIJAŻ BIZNESOWY

60 minut – 180 zł

Jesteś profesjonalistką, kobietą sukcesu i chcesz aby Twój wygląd to podkreślał? Równomierny koloryt skóry, perfekcyjne brwi, subtelnie wymodelowane oko, stonowane usta i delikatnie zaznaczone kości policzkowe sprawią, że wizerunek będzie Twoją najlepszą wizytówką w świecie biznesu.

Chcesz poznać moje triki? Pobierz instrukcję
JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO MAKIJAŻU
i zostań piękniejszą wersją siebie!