MAKIJAŻ ŚLUBNY

O tym, jak ważny jest makijaż w dniu ślubu, przekonałam się, gdy sama wychodziłam za mąż. Ze względu na zawrotne tempo przygotowań zdecydowałam, że pomaluję się sama. Nie nazwałabym tego błędem, ale dłonie drżały mi tak bardzo, że miałam problem z utrzymaniem szminki! Zatrudnienie wizażystki daje to, o co w tym szalonym dniu najtrudniej – chwilę tylko dla siebie, poczucie komfortu, relaks i spokój.

Dlatego, jeśli zdecydujesz się zaprosić mnie na swój ślub, postaram się oprócz pięknego makijażu podarować Ci odrobinę wytchnienia. 

Makijaż ślubny powinien przede wszystkim podkreślać Twoją unikalną urodę, być ponadczasowy, świeży, kobiecy i trwały tak, abyś czuła się pięknie do „białego rana”. Jednocześnie musi uzupełniać całość ślubnej kreacji. To niesamowicie ważne, aby prezentował się dobrze w każdym świetle i doskonale wyglądał na zdjęciach.

PAKIET SREBRNY

MAKIJAŻ ŚLUBNY – 1h 15min.

MAKIJAŻ PRÓBNY  – 2h

STYLIZACJA BRWI – 1h

CENA PAKIETU – 720 zł

zadatek – 200 zł

PAKIET ZŁOTY

MAKIJAŻ ŚLUBNY – 1h 15min.

MAKIJAŻ PRÓBNY – 2h

STYLIZACJA BRWI – 1h

3 makijaże okazjonalne
dla wybranych gości – 3h

CENA PAKIETU – 1660 zł

zadatek – 500 zł

PAKIET DIAMENTOWY

MAKIJAŻ ŚLUBNY – 1h 15min.

MAKIJAŻ PRÓBNY  –  2h

STYLIZACJA BRWI– 1h

5 makijaży okazjonalnych
dla wybranych gości – 5h

MAKIJAŻ PANA MŁODEGO – 25 min.

CENA PAKIETU – 2240 zł

zadatek – 700 zł

PAKIET SPECIAL (stworzony we współpracy z Olą)

MAKIJAŻ ŚLUBNY – 1h 15min.

MAKIJAŻ PRÓBNY  –  2h

STYLIZACJA BRWI – 1h

4 makijaże okazjonalne
dla wybranych gości – 4h

MAKIJAŻ PANA MŁODEGO– 25 min.

FRYZURA ŚLUBNA – 1h 45min.

4 fryzury okolicznościowe – 5h

STYLIZACJA WŁOSÓW Pana Młodego – 25 min.

CENA PAKIETU – 4400 zł

zadatek – 1200 zł

+ każda dodatkowa usługa w cenie 280 zł.

Dojazd

Koszt dojazdu do 100 km od studia MAKE UP no MAKE UP – 300 zł. Każdy kolejny km płatny 2,5  zł + ewentualne opłaty za przejazd autostradą. W przypadku dojazdów powyżej 200 km klient pokrywa koszt 1 noclegu w miejscowości, w której odbywa się ceremonia.

MAKIJAŻ OKAZJONALNY

75 minut – 280 zł

To DZIŚ – dzień, w którym pragniesz wyglądać jeszcze piękniej. Dopełnieniem Twojej idealnej stylizacji będzie perfekcyjny makijaż. Nieskazitelna skóra, rozświetlone kości policzkowe, zaakcentowane pełne usta i zjawiskowo długie rzęsy sprawią, że będziesz prezentować się olśniewająco przez całą noc.

MAKIJAŻ FOTOGRAFICZNY

75 minut – 280 zł

Światło potrafi zdziałać cuda, jednak oświetlenie studyjne sprawia, że nasza skóra zaczyna przypominać cienki, delikatny pergamin przez, który prześwitują wszystkie niedoskonałości. Nieodłącznym elementem dobrego zdjęcia jest zatem profesjonalny makijaż. Jeśli musisz wyglądać nadzwyczaj pięknie, zgłoś się do mnie – z przyjemnością Ci pomogę. Wydobędę Twoje naturalne piękno, albo zaszalejmy, tworząc niecodzienny wizerunek.

MAKIJAŻ DZIENNY

60 minut – 220 zł

Jesteś piękna, a dzięki technice „make-up no make-up” możesz wyglądać jeszcze lepiej. Delikatne wyrównanie kolorytu skóry, podkreślenie linii brwi i rzęs, uwypuklenie kości policzkowych i zaznaczenie naturalnej czerwieni wargowej  sprawi, że będziesz wyglądać świeżo i naturalnie każdego dnia.

MAKIJAŻ BIZNESOWY

60 minut – 250 zł

Jesteś profesjonalistką, kobietą sukcesu i chcesz aby Twój wygląd to podkreślał? Równomierny koloryt skóry, perfekcyjne brwi, subtelnie wymodelowane oko, stonowane usta i delikatnie zaznaczone kości policzkowe sprawią, że wizerunek będzie Twoją najlepszą wizytówką w świecie biznesu.

Chcesz poznać moje triki? Pobierz instrukcję
JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO MAKIJAŻU
i zostań piękniejszą wersją siebie!