Cześć!
Jestem SARA i robię to, co naprawdę lubię!

POMAGAM KOBIETOM POCZUĆ SIĘ PIĘKNIE.
Wykonuję makijaże ślubne, okolicznościowe, wieczorowe oraz prowadzę indywidualne kursy makijażu. Możemy spotkać się online lub na żywo, w moim studiu w Poznaniu.

Wieloletnia praca w zawodzie kosmetologa, wizażystki, i stylistki nauczyła mnie, że MY – kobiety bardzo potrzebujemy makijażu. Nie tylko, aby poczuć się pięknie od święta, ale by czuć się tak każdego dnia. Umiejętność jego samodzielnego wykonania sprawia, że czujemy się zdolniejsze, bardziej atrakcyjne, kobiece, a przede wszystkim pewne siebie. Z takim przeświadczeniem możemy zmieniać świat: w spodniach, w spódniczce, i w zwiewnej sukience.

Moja makijażowa podróż rozpoczęła się już w dzieciństwie. Gdy miałam trzy lata, siadałam na kolanach dziadka, a ten pozwalał (w sensie dosłownym) wchodzić sobie na głowę i poddawał się wszystkim moim rytuałom pielęgnacyjnym. Dziecinna oferta obejmowała: malowanie ust na czerwono, aplikację błękitnych cieni do powiek (pod samą brew), czesanie grzebieniem i spryskiwanie wodą kolońską. Do dziś pamiętam zapach babcinej szminki i „Przemysławki”. Dwa lata później, jako pięcioletnia dziewczynka, towarzyszyłam cioci w pracy w osiedlowej drogerii. Spędzałam tam całe wakacyjne dni, badając kosmetyki. 

Gdy byłam w liceum, po raz pierwszy znalazłam się na sesji zdjęciowej.  Siostra mojego chłopaka studiowała fotografię i realizowała autorskie projekty. Nigdy nie zapomnę chwili, w której poznałam wizażystkę – Dorotę. Poczułam prawdziwy podziw i umiłowanie do jej pracy. Z natury jestem perfekcjonistką, dlatego moja droga do poddania się artyzmowi była długa i wymagająca. Dziś wiem, że perfekcja jest iluzją, a prawdziwe piękno ukrywa się w chaosie.

MAKE UP no MAKE UP powstało z potrzeby szerzenia piękna.

Wierzę, że uczenie innych sztuki makijażu jest moją misją. Wkładam w swoją pracę całe serce i pragnę pędzlami upiększać świat. Każda nowa twarz jest podróżą, a Twój uśmiech moim największym szczęściem. To filozofia, poprzez którą wyrysowuję niewidzialną linię pomiędzy makijażem użytkowym, a scenicznym, przestrzeń, którą stworzyłam, abyś mogła poczuć się atrakcyjna, doświadczenie pozwalające odkryć, że makijaż jest tylko dodatkiem do Twojego uśmiechu.

PRYWATNIE

Przyjaciele śmieją się, że powinno się mnie kroić na kawałki i sprzedawać w formie pigułek. Często nazywają mnie kosmitką. Może dlatego, że wstaję o piątej rano, zatapiam nos w kawie i wsłuchuję się w dźwięki ulicy. Kocham ludzi, jednak cenię sobie również czas spędzany sama ze sobą. Gubię się w lesie, boję się burzy, gdzie mogę idę pieszo. Zatrzymuję się tylko na chwilę, kierując umysł w stronę serca, nigdy odwrotnie. Od niedawna odkrywam się w nowej, kreatywnej roli MAMY.

ZAWODOWO

Jestem kosmetologiem, absolwentką Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. Ukończyłam Makeup & Fashion Styling School of Anita Folaron oraz szereg szkoleń organizowanych przez Atelier International De Maquillage Paris.

W 2015 roku miałam przyjemność malować tancerki i tancerzy szkoły samby Portella podczas najhuczniej obchodzonego karnawału na świecie – w Rio de Janeiro. Na co dzień współpracuję z Drużyną Szpiku (jestem również potencjalnym dawcą) i Klubem Kobiet Przedsiębiorczych. W swojej karierze miałam niesamowitą przyjemność malować wiele pięknych, znanych twarzy. Moimi klientami byli m.in.: Anna Orska, Helena Norowicz, David LaChapelle, Jamala, Bartek Jędrzejak, Kasia Bujakiewicz, Magda Steczkowska i inni 🙂

Cały czas się uczę. Bliskie mojemu sercu są wartości takie jak:

PROFESJONALIZM, POKORA, PRECYZJA.