Twój makijaż ślubny. Jak przygotować swoją skórę do makijażu ślubnego?

Wielkimi krokami zbliża się sezon ślubny. Każda Panna Młoda zastanawia się jak najlepiej przygotować się do wielkiego dnia, jak do tego czasu zadbać o skórę i kiedy najlepiej umówić się na MAKIJAŻ PRÓBNY?

Zdrowa i piękna skóra nie jest efektem szybkiego zabiegu bankietowego, wykonanego na ostatnią chwilę. To wypadkowa DŁUGOFALOWEJ PIELĘGNACJI, zdrowej diety, odpowiedniej ilości snu, hormonów i wielu innych złożonych czynników. Dlatego powinnyśmy dbać o nią wielowymiarowo, codziennie, nie tylko tuż przed ślubem. 

Chcąc poprawić kondycję swojej skóry, warto udać się do gabinetu kosmetologicznego co najmniej pół roku przed uroczystością. CYKL ODNOWY SKÓRY TRWA  28 DNI – daj jej czas na zmiany. Odradzam w tym czasie stosowanie inwazyjnych, niesprawdzonych wcześniej zabiegów. Miałam już wątpliwą przyjemność kamuflować SINIAKI PO BOTOKSIE na twarzy Panny Młodej. Decyduj się na delikatne, ale skuteczne metody pielęgnacji. 

Na MAKIJAŻ PRÓBNY umów się miesiąc przed ślubem. Spotkaj się z wizażystką, kiedy będziesz już wiedziała jak będzie wyglądała Twoja suknia, dodatki, biżuteria oraz fryzura. Często polecam swoim Pannom Młodym, aby MAKIJAŻ PRÓBNY i PRÓBNE UPIĘCIE WŁOSÓW wykonały tego samego dnia. Dzięki temu łatwiej ocenić, czy wszystko ze sobą współgra, czy nasza wizja jest spójna. Warto przed spotkaniem wyszukać w gazetach, w Internecie makijaże, które podobają Ci się w szczególności. Zdjęciowy moodboard pozwoli mi poznać Twoje oczekiwania. Twój uśmiech i pełne zadowolenie z MAKIJAŻU jest dla mnie zawsze największym szczęściem.